+90 212 540 09 09 - merkez@kuantumpatent.com.tr
Kuantum Patent Bilgi ve Deneyim, Profesyonel Hizmet, Uygun Çözümler, %100 Müşteri Memnuniyeti
Online Teklif İste Ücretsiz Marka Araştırması
Merkez Ofis
0212 540 09 09
WhatsApp Numaramız
0544 540 09 09
Gönderiniz başarıyla tamamlanmıştır.

E-posta adresime gönder

Hızlı Erişim

Kurumsal

Kuantum Patent firması; 2001 yılından günümüze, Türkiye’de pek çok üniversite, avukatlık bürosu ve patent firmasına mentörlük hizmeti veren Gökhan ÇİMEN tarafından 2013 yılında, İstanbul’da kurulmuştur. Artan talepler neticesinde kısa zamanda büyümüş ve 2017 yılında, ticaret unvanını KUANTUM PATENT ANONİM ŞİRKETİ olarak değiştirerek Türkiye’nin en iyi patent şirketlerinden biri haline gelmiştir.

KUANTUM PATENT A.Ş.

-Avrupa Patent Ofisi (EPO) ile

-Türk Patent ve Marka Kurumu'na (TPMK) kayıtlı vekillik şirketidir. 

Şirketimiz, patent tescil işlemleri konusunda çoğunluğu uzman mühendislerden oluşmuş kadrosu ile hizmet vermektedir.

Hedefi, en iyi hizmeti sunarak başarılı sonuçlar elde etmek olan şirketimiz, İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Merkez Ofisi ile birlikte, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir ve Kahramanmaraş irtibat ofislerine sahiptir.

Bünyesinde; özel bilirkişilik hizmeti de sağlayan Türk Patent ve Marka Vekilleri, Avrupa Patent Vekilleri, Fizik, Kimya, Çevre, Makine Mühendisleri bulunan KUANTUM PATENT A.Ş., yurt içi ve yurt dışı; Patent / Faydalı Model Tescili, Marka Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili, Coğrafi İşaret Tescili, Entegre Topografya Tescili, Patent Hukuku ve Kalite Belgelendirme alanlarında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Sahip olduğu;

· GÜÇLÜ ALTYAPISI,

· BİLGİ VE DENEYİMİ,

· PROFESYONEL HİZMET ANLAYIŞI ile

· UYGUN ÇÖZÜMLER sunan KUANTUM PATENT A.Ş., portföyünde bulunan müşterilerine ANINDA DESTEK sağlayarak danışanlarının güvenini kazanmıştır.

 

   Tanıtım Katalogu  

Whatsapp Hattımızdan Bize Ulaşabilirsiniz