+90 212 540 09 09 - merkez@kuantumpatent.com.tr
Kuantum Patent Bilgi ve Deneyim, Profesyonel Hizmet, Uygun Çözümler, %100 Müşteri Memnuniyeti
Online Teklif İste Ücretsiz Marka Araştırması
Merkez Ofis
0212 540 09 09
WhatsApp Numaramız
0544 540 09 09
Gönderiniz başarıyla tamamlanmıştır.

E-posta adresime gönder

Hızlı Erişim

Patent Eğitimleri

Ar-Ge Merkezleri ve Üniversitelerin, Fikri Sınai Haklar konusunda uzmanlaştırılması ile ilgili olarak uzman kadromuz ile başlangıç ve ileri seviye olmak üzere eğitim vermekteyiz.

Patent bilincini arttırmak amacı ile düzenlediğimiz eğitimlerin konu başlıkları aşağıda belirtildiği şekilde olup, istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanmakta ve çalıştığınız sektör ile ilgili içerikler ile zenginleştirilerek sunulmaktadır.

Eğitimin amacı;

Fikri Sınai haklar konusunda uzmanlık seviyesinde bilgi sahibi olan personel yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Eğitimlerin sonucunda Ar-Ge veya üniversite personelleri patent araştırması yapabilme, patent tarifnamesi yorumlayabilme, rakip analizi yapabilme ve geliştirilen projelerin patent olup olamayacağına dair karar verebilme yetkinliklerine sahip olabilecektir.

Eğitimlerimiz Temel ve İleri seviye olup, içerikleri aşağıdaki gibidir.

Temel Eğitim;

Temel eğitim hedef kitlesi; daha önce fikri sınai haklar konusunda bilgi sahibi olmayan ya da var olan bilgilerini pekiştirmek isteyen katılımcılara yöneliktir. Bu eğitim ile öncelikle fikri sınai haklar kavramlarının ne olduğu ve fikri sınai haklar bilincinin oluşturulması hedeflenmektedir.

İleri Seviye Eğitim;

İleri seviye eğitim hedef kitlesi; rakiplerin yapmış olduğu patent başvurularını analiz ederek teknolojik gelişmeleri, kendi çalışmalarına nasıl uygulayabileceği veya mevcut patentli ürünlerin nasıl aşılacağı ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen katılımcılara yöneliktir. Bu eğitim ile fikri sınai haklar konusunda uzmanlık sağlanması hedeflenmektedir.

 

Whatsapp Hattımızdan Bize Ulaşabilirsiniz