+90 212 540 09 09 - merkez@kuantumpatent.com.tr
Kuantum Patent Bilgi ve Deneyim, Profesyonel Hizmet, Uygun Çözümler, %100 Müşteri Memnuniyeti
Online Teklif İste Ücretsiz Marka Araştırması
Merkez Ofis
0212 540 09 09
WhatsApp Numaramız
0544 540 09 09
Gönderiniz başarıyla tamamlanmıştır.

E-posta adresime gönder

Hızlı Erişim

Kalite Belgeleri

Kalite belgelendirme süreçlerinde de hizmet verilmektedir. Destek Sağlanan Konulardan Bazıları: ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001

ISO 9001-2000: Müşterinin beklentisinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışmasını destekleyen, tüm süreçlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim felsefesidir.

OHSAS 45001: Bir kuruluşun gerçekleştirdiği faaliyetlerden etkilenen tüm insanların sağlığına ve güvenliğine etki eden faktörler ve koşulların bütünüdür.

ISO 22000 (HACCP): Gıda üretiminde, gıda güvenliği, ürünü kullanan tüketicinin mutlak talebidir. Bunu sağlamak için gıda güvenliği kontrol sistemi kurulmak zorundadır. HACCP (Hazard Analysis of Critical Points), işte bu ihtiyaca cevap veren bir yönetim sistemidir.

ISO 14001: Çevre Yönetim Sistemi, özünde doğal kaynak kullanımının azaltılması, toprağa, suya, havaya verilen zararların minimum düzeye indirilmesini amaçlayan, risk analizleri tabanında kurulan bir yönetim modelidir.

 

STANDART BELGELENDİRME

TSE: Türk Standartları uygunluk markası, TSE markası üzerine veya ambalajına konulduğu malların veya hizmetlerin Türk Standardı veya kriterlere uygun olduğunu gösteren belgelendirmedir.

TSEK: Üretilen malın henüz Türk standardı olmadığından başka ülkelerin standartlarına veya enstitü tarafından kabul edilen özelliklere uygun olduğunu ve mamülle ilgili bir problem oluştuğunda TSE’ nin garantisi altında olduğunu ifade eder.

CE İşareti: Avrupa Birliğinin (AB), teknik mevzuat uyumu çerçevesinde malların serbest dolaşımının tam anlamıyla sağlanması amacıyla ürünlerin teknik yapılarına ilişkin mevzuatı daha basit ve genel hale getirmek için 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamına giren ürünlerin bu direktiflere uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini sağlık, güvenlik ve tüketicinin ve çevrenin korunması gerekliliklerine uygunluğunu gösteren ve Conformité Européenne kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir Birlik işaretidir.

Whatsapp Hattımızdan Bize Ulaşabilirsiniz